Neler

Yapıyoruz

 

Reklamcılık sektöründe 20 yılı aşan tecrübemizle ürün çeşitliliğimizi maksimum düzeyde tutarak ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Bir işletmenin kuruluş aşamasından başlayarak her aşamada ihtiyaç duyabileceği bütün ürün ve hizmetleri bünyemizde barındırıyoruz.

CNC Laser plasma cutting of metal, modern industrial technology.

İhtiyacınız olanher şey burada

 
branda

Branda Baskı

Reklamcılık alanında en çok tercih edilen hizmet olan branda baskı ile birlikte sizlerde firma tanınırlığınızı artırabilir ve marka ile imaj çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

folyo-baski

Folyo Uygulama

Folyo: PVC bir malzeme olan folyo reklam, tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde ve  bir çok değişik alanda kullanılmaktadır.

promosyon-ürünleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Promosyonlar artık vazgeçilmezdir.

billbboard

Billboard Baskı

Şehir merkezlerinde karşımıza çıkan billboardlar günümüzde modern bir reklam aracıdır. Geniş kitleleri etkileyen billboard afişleri ebatları ile de dikkat çekici ürünlerdir.

tabela

Tabela Üretimi

Firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallere denir. Yapımında bir çok malzeme kullanılan ve görsel olarak bir çok çeşidi mevcuttur.

arac-giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme veya diğer adıyla araç kaplama, araçların üzerlerine yapılan kaplama işlemine verilen isimdir. Etkili bir reklam yöntemi olarak işletmeler tarafından kullanılabilir.

totem-tabela

Totem Tabela

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Fark edilen  gösterişli tabelalardır.

kutu-harf

Kutu Harf Üretimi

Kutu harf, paslanmaz malzeme ince kesilip alt tabanına pleksi malzeme yapılarak krom kutu harf haline getirilir. Fileli krom kutu harfin iç kısımda kullanılan led ışıkla aydınlatılır.

cnc-lazer-kesim

CNC Lazer Kesim

Lazer kesim; demir, bimetal, alüminyum, paslanmaz ve metal malzemeleri kesmek için tercih edilen  ve genellikle endüstriyel üretim için kullanılan bir teknolojidir.

cephe-kaplama

Cephe Kaplama

Reklamcılık alanında en çok tercih edilen hizmet olan branda baskı ile birlikte sizlerde firma tanınırlığınızı artırabilir ve marka ile imaj çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin İçin Buradayız

Bize Yazın

Alışveriş Sitemizi Ziyaret Edin

Haydi Alışverişe

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZİN ARASINA SİZ DE KATILIN

+90 (242) 5114528